grasrot

Støtt oss med din grasrotandel her


Følg oss på Facebook!


Adresse: Postboks 47, 1416 Oppegård
epost: epost@sceneartister.no

Medlemssider

Vedtekter    Retningslinjer
Sist oppdatert 14.09.2017
UKE Dag Dato Klokken Hva Hvor Kommentar/Hvem
             
38 Mandag 18.sep 1900 - 2115 Nr 4 og 15 Greverud ALLE voksne + noen barn (egen mail)
  Fredag 22.sep 1645-1900 Kulturisten Nr 4 og 15 Nesodden ALLE voksne + noen barn (egen mail)
  Lørdag 23.sep 1200 - 1300 Forberedelser til opptredener Kolben, sal 1 ALLE voksne + noen barn (egen mail)
  Lørdag 23.sep 1300 Opptr. Biblioteket, nr 4 og 15 Kolben ALLE voksne + noen barn (egen mail)
  Lørdag 23.sep 1300 - 1500 Flyersutdeling og Dans nr 11 Kolben ALLE
  Lørdag 23.sep 1500 Opptr. Utescenen, nr 4 og 15 Kolben Alle involverte
  Lørdag 23.sep 1515 - 1630 Flyersutdeling og Dans nr 11 Kolben ALLE
  Søndag 24.sep 1200-1300 Rep. Nr 8, Fezziwig NMBU ALLE voksne + Kari
  Søndag 24.sep 1300-1500 Nr 12 Juletid sammen NMBU ALLE voksne og ALLE barn
  Søndag 24.sep 1500-1700 Nr 3 Hyggelig kveld (slutten) NMBU ALLE voksne
             
39 Mandag 25.sep 1900 - 2115 Nr 15, 16, 16a, 16b, 16c Greverud ALLE inkl barn
  Tirsdag 26.sep   Rotary-innslag, Nr 4 og 15 Kolben ALLE voksne + noen barn (egen mail)
             
  Lørdag 30.sep   RIGGING I KOLBEN   Se mail fra Tiny
             
40 HØSTFERIE     RIGGING I KOLBEN   Se mail fra Tiny
  Mandag 02.okt 1900 - 2115 Prosjektledermøte   Prosjektledelsen
             
41 Mandag 09.okt 18.30 - 21.30 Div. rigging og prøver Kolben  
  Tirsdag 10.okt 18.30 - 21.30 Div. rigging og prøver Kolben  
  Onsdag 11.okt 18.30 - 21.30 Div. rigging og prøver Kolben  
  Torsdag 12.okt 18.30 - 21.30 Div. rigging og prøver Kolben  
  Fredag 13.okt 18.30 - 21.30 Div. rigging og prøver Kolben  
  Lørdag 14.okt 1100-1700 Gjennomgang 1.akt Kolben ALLE inkl barn
  Søndag 15.okt 1200-1700 Gjennomgang 2.akt Kolben ALLE inkl barn
             
42 Mandag 16.okt   Div. prøver Kolben  
  Tirsdag 17.okt   Div. prøver Kolben  
  Onsdag 18.okt   Div. prøver Kolben  
  Torsdag 19.okt   Div. prøver Kolben  
  Fredag 20.okt   Div. prøver Kolben  
  Lørdag 21.okt   Gjennomgang Kolben ALLE inkl barn
  Søndag 22.okt   Gjennomgang Kolben ALLE inkl barn
             
43 Mandag 23.okt   Div. prøver Kolben  
  Tirsdag 24.okt   Div. prøver Kolben  
  Onsdag 25.okt   Div. prøver Kolben  
  Torsdag 26.okt   Div. prøver Kolben  
  Fredag 27.okt   Div. prøver Kolben  
  Lørdag 28.okt   Gjennomgang Kolben ALLE inkl barn
  Søndag 29.okt   Gjennomgang Kolben ALLE inkl barn
             
44 Mandag 30.okt   Div. prøver/Gjennomgang Kolben  
  Tirsdag 31.okt   Div. prøver/Gjennomgang Kolben  
  Onsdag 01.nov   Generalprøve Kolben  
  Torsdag 02.nov   PREMIERE!! Kolben  
  Fredag 03.nov   2.forestilling Kolben  
  Lørdag 04.nov   3.forestilling Kolben ALLE inkl barn
  Lørdag 04.nov   Julefest på scenen   ALLE inkl barn
  Søndag 05.nov   4.forestilling Kolben ALLE inkl barn
             
45 Mandag 06.nov   Spillefri Kolben  
  Tirsdag 07.nov   Spillefri Kolben  
  Onsdag 08.nov   5.forestilling Kolben  
  Torsdag 09.nov   6.forestilling Kolben  
  Fredag 10.nov   Spillefri,innøving nytt cast Kolben  
  Lørdag 11.nov   Innøving + Generalprøve Kolben ALLE inkl barn
  Fredag 10.nov   PREMEREFEST Festsalen, 3.etg  
  Søndag 12.nov   NYPREMIERE nytt cast Kolben ALLE inkl barn
             
46 Mandag 13.nov   Spillefri Kolben  
  Tirsdag 14.nov   Spillefri Kolben  
  Onsdag 15.nov   8.forestilling Kolben  
  Torsdag 16.nov   9.forestilling Kolben  
  Fredag 17.nov   10.forestilling Kolben  
  Lørdag 18.nov   11.forestilling Kolben ALLE inkl barn
  Søndag 19.nov   12.forestilling / NEDRIGG Kolben ALLE inkl barn