grasrot

Støtt oss med din grasrotandel her


Følg oss på Facebook!


Adresse: Postboks 47, 1416 Oppegård
epost: epost@sceneartister.no

Medlemssider

Vedtekter    Retningslinjer
Sist oppdatert 03.07.2017 kl 13:26
UKE Dag Dato Klokken Hva Hvor Kommentar/Hvem
34 Mandag 21.aug 1900 - 2115 Nr 8 Fezziwig Greverud ALLE
Torsdag 24.aug 1900 - 2100 Dans nr 11  Greverud Dansere
Lørdag 26.aug 1100-1230 Nr 9 og 10 De unge + Scrooge og ånd
Lørdag 26.aug 1230-1400 Nr 9 og 10 Samme + Marley
Lørdag 26.aug 1415-1700 Nr 10 Samme + kreditorer
Søndag 27.aug 1200-1430 Nr 7c Scrooge, Barn og voksne i fabrikken
Søndag 27.aug 1430-1700 Nr 13 Scrooge, ånd og fam. Cratchit
Søndag 27.aug 1530-1700 Nr 13 Samme +  Uvitenhet og Nød
35 Mandag 28.aug 1900 - 2115 Nr 7c, 8, 9 og 10 Greverud ALLE + barna i fabrikken
Torsdag 31.aug 1900 - 2100 Dans nr 11  Greverud Dansere inkl Ragnhild og Emilie
36 Mandag 04.sep 1900 - 2115 Nr 4 Greverud ALLE + barna i fam. Cratchit
Torsdag 07.sep 1700-? Innslag Kulturmøte, nr 4 Kolben ALLE + barna i fam. Cratchit
Lørdag 09.sep 1100-1230 Nr 1a og 3a Scrooge, ånd, Begr.agent, veldedighetsdamer
Lørdag 09.sep 1230-1500 Nr 2 og 3 ALLE voksne
Lørdag 09.sep 1500-1630 Nr 4 ALLE inkl barn
Søndag 10.sep 1200-1415 Nr 5, 6, 6a, 7 Scrooge, Marley, spøkelser, Mrs Mops, ånd
Søndag 10.sep 1430-1700 7,7a, 7b, 7c, 8 ALLE + barna i fabrikken 
37 Mandag 11.sep 1900 - 2115 Repetisjon nr 1 - 8 Greverud ALLE (ingen barn)
38 Mandag 18.sep 1900 - 2115 Nr 15 og 16 Greverud ALLE + Fan og unge Ebeneezer
Fredag 22.sep 1700-2200 Kulturinnslag Nesodden, 15 og 16 ALLE + Fan og unge Ebeneezer
Lørdag 23.sep 1100-1230 Forberedelser til biblioteket Plogsvingen Scrooge + Fam.Cratchit
Lørdag 23.sep 1300 Innslag Biblioteket Kolben Scrooge + Fam.Cratchit
Lørdag 23.sep 1200 - 1400 Dansing nr 11   Dansere inkl Ragnhild og Emilie
Lørdag 23.sep 1400 - 1630 Nr 7, 7a, 7b, 7c   Alle involverte
Søndag 24.sep 1200-1300 Nr 5 og 6 NMBU? Scrooge, Marley, Mrs Mops
Søndag 24.sep 1300-1400 Nr 5, 6, 6a NMBU? Samme + spøkelser
Søndag 24.sep 1400-1700 Nr 12 NMBU? ALLE inkl barn
39 Mandag 25.sep 1900 - 2115 Nr 15, 16, 16a, 16b, 16c ALLE inkl barn
Tirsdag 26.sep Rotary-innslag, 15 og 16 ALLE + Fan og unge Ebeneezer
40 HØSTFERIE??
41 Mandag 09.okt 18.30 - 21.30 Div. rigging og prøver Kolben
Tirsdag 10.okt 18.30 - 21.30 Div. rigging og prøver Kolben
Onsdag 11.okt 18.30 - 21.30 Div. rigging og prøver Kolben
Torsdag 12.okt 18.30 - 21.30 Div. rigging og prøver Kolben
Fredag 13.okt 18.30 - 21.30 Div. rigging og prøver Kolben
Lørdag 14.okt 1100-1700 Gjennomgang 1.akt Kolben ALLE inkl barn
Søndag 15.okt 1200-1700 Gjennomgang 2.akt Kolben ALLE inkl barn
42 Mandag 16.okt Div. prøver Kolben
Tirsdag 17.okt Div. prøver Kolben
Onsdag 18.okt Div. prøver Kolben
Torsdag 19.okt Div. prøver Kolben
Fredag 20.okt Div. prøver Kolben
Lørdag 21.okt Gjennomgang Kolben ALLE inkl barn
Søndag 22.okt Gjennomgang Kolben ALLE inkl barn
43 Mandag 23.okt Div. prøver Kolben
Tirsdag 24.okt Div. prøver Kolben
Onsdag 25.okt Div. prøver Kolben
Torsdag 26.okt Div. prøver Kolben
Fredag 27.okt Div. prøver Kolben
Lørdag 28.okt Gjennomgang Kolben ALLE inkl barn
Søndag 29.okt Gjennomgang Kolben ALLE inkl barn
44 Mandag 30.okt Kolben
Tirsdag 31.okt Kolben
Onsdag 01.nov Generalprøve Kolben
Torsdag 02.nov PREMIERE!! Kolben
Fredag 03.nov 2.forestilling Kolben
Lørdag 04.nov 3.forestilling Kolben ALLE inkl barn
Søndag 05.nov 4.forestilling Kolben ALLE inkl barn
45 Mandag 06.nov Spillefri Kolben
Tirsdag 07.nov Spillefri Kolben
Onsdag 08.nov 5.forestilling Kolben
Torsdag 09.nov 6.forestilling Kolben
Fredag 10.nov Spillefri,innøving nytt cast Kolben
Lørdag 11.nov Innøving + Generalprøve Kolben ALLE inkl barn
Søndag 12.nov NYPREMIERE nytt cast Kolben ALLE inkl barn
46 Mandag 13.nov Spillefri Kolben
Tirsdag 14.nov Spillefri Kolben
Onsdag 15.nov 8.forestilling Kolben
Torsdag 16.nov 9.forestilling Kolben
Fredag 17.nov 10.forestilling Kolben
Lørdag 18.nov 11.forestilling Kolben ALLE inkl barn
Søndag 19.nov 12.forestilling / NEDRIGG Kolben ALLE inkl barn